• Спілка об’єднань громадян «Всеукраїнська Федерація Споживачів «ПУЛЬС»
 • Наша оцінка

Обережно, пилосос "КІРБІ"! ( Kirby )

   
П.І.Б. Гуйда Роман Андрійович
Місто Київ
Назва ораганізації СПД ФО Іваницька А.В.
Адреса організації м. Київ вул. Дегтярівська, 21, офіс 105
Телефон організації 228 82 32
 
Під час презентації техніки «КИРБИ»  у себе вдома,  28.09.2008 р. я придбав у  розстрочку у СПД ФО Іваницької А.В.  систему по прибиранню та утриманню будинку «KIRBY G 10E SENTRIA» вартістю 4 986 доларів США.
Згодом, оговтавшись, від впливу НЛП на мою психіку я зрозумів, що продаж здійснено в непередбачений законом спосіб і взагалі,  користуватись придбаним товаром я не можу, оскільки технічна документація на товар відсутня, уважно перечитавши договір купівлі продажу мені стало зрозуміло, що  він містить вкрай несправедливі умови,  та існує істотний дисбаланс договірних прав та обов’язків на шкоду споживачу.
Одразу ж звернувшись до продавця, з вимогою про повернення товару, якій, до речі,  є його власністю - я отримав зухвалу категоричну відмову.
Далі, відповідно до Закону України  «Про захист прав споживачів»  03.10.2008 р. я звернувся до продавця з письмовою заявою про визнання договору купівлі-продажу недійсним з підстав того, що умови  договору протирічать нормам, встановленим законодавством України, обмежують права покупця і вважатись дійсними не можуть. Але також отримав відмову.
Так, наше листування з продавцем тривало майже 4 місяці і весь час продавець вимагав лише гроші за товар(право власності на який належить Іваницькій А.В.),  погрожуючи судами і  не надаючи будь-якої інформації про товар, що саме я купив і як ним  користуватись.
Так, у своєму листі-відповіді від 04.12.08р. СПД ФО Іваницька А.В.  взагалі зухвало зазначила, що «технічний паспорт заводу виробника відсутній, оскільки товар вироблений за кордоном, в США» і надавати мені його ніхто не збирається.
Отже, яким чином товар може бути сертифікований, і продаватись на території України,  якщо на нього відсутні  документи, які вимагає українське законодавство. Більше того, згідно договору купівлі-продажу товар продано, як «систему по прибиранню та утриманню будинку «KIRBY G 10E SENTRIA», а як вбачається з сертифікату відповідності та висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи – це є звичайний пилосос, але за ціною автомобіля.

Вищенаведені факти дають мені право стверджувати, що відповідачкою мене введено в оману, шляхом замовчування  інформації стосовно основних характеристик продукції, що  є ще одним свідченням того що відповідачка займається нечесною підприємницькою практикою. Звертався я також з письмовою заявою до ГУ з питань захисту прав споживачів і отримав відповідь про те, що  «СПД Іваницька А.В. готова розірвати договір купівлі-продажу, але без повернення раніше сплачених платежів, чим порушено  Ваші права, як споживача» та рекомендовано звернутися до суду.
Як мені стало відомо, аналогічні позови відносно продавця Іваницької А.В. також розглядаються в Дніпровському, Оболонському, Подольському, Святошинському районних судах м. Києва.
Я звернувся з позовом до суду, справа майже рік знаходиться на розгляді в  Святошинському суді, з незрозумілих причин затягується.
3-тя особа, ГУ Захисту прав споживачів пояснює, що  до них звертається багато споживачів зі скаргами, в яких вказують на порушення їх прав як споживачів СПД-ФО Іваницькою А.В., та виходячи з того, що в численних судових справах, в яких Головне управління приймає участь як третя сторона на боці позивачів, все це свідчить про систематичне порушення СПД Іваницькою А.В. законодавства про захист прав споживачів та характеризує останнього, як підприємця, який займається нечесною підприємницькою діяльністю.

Чому ж не приймаються рішучі міри до продавця Іваницької А.В., яка систематично порушує права споживачів, кількість судових позовів  «щасливих покупців» техніки КІРБИ тільки збільшується, вони роками розглядаються в судах, а вона далі продовжує займатись нечесною підприємницькою діяльністю, продовжуючи продавати свою техніку.
Але, якщо  ж техніка така потрібна і не маюча аналогів, люди її намагаються повернути, а Іваницькій А.В., як власниці товару - вона вже  не потрібна і в  суді вона вимагає не повернення свого товару, а   стягнення коштів за КІРБИ з немалими відсотками.

Таким чином, Іваницька А.В. практикуючи нечесну підприємницьку діяльність, створила цілу систему заходів, аби в будь-який спосіб вийти з правового поля Закону України «Про захист прав споживачів. Всі її дії є цілеспрямованими, зухвалими, незаконними, позбавлені моралі, а тому  неминуче вводять споживачів в стресову ситуацію, деморалізують, створюють психологічну напруженість та невпевненість.

Виходячи з вищевикладеного, звертаюсь до Вас з  великим проханням довести до відому  людей, щоб були вкрай обережними з представниками "Кірбі" , які надокучливо  телефонують і пропонують провести безкоштовну презентацію техніки "КІРБИ" не погоджуватись на їх презентації, щоб не потрапляти в такі халепи.

Повернутися до списку

 • Закон на твоєму боці
 • Термін зебрігання ПРОДУКТІВ не цікавить любітелів екстремальних відчуттів. | Срок хранения ПРОДУКТОВ не интересует любителей эктремальных ощущений
 • Поверніть мої гроші | Верните мои деньги
 • Щось не так? Спитай у продавця, що саме! | Что-то не так? Спроси у продавца что именно!
 • Навчально-методичний посібник "Основи споживчих знань" | Учебно-методическое пособие "Основы потребительских знаний"
 • Закон на твоєму боці
 • Закон на твоєму боці
 • Закон на твоєму боці
 • Заберіть це назад | Заберите это назад
 • Закон на твоєму боці