• Наша оцінка
 • Euro Ncap

Форуми

Форум «Порталу Споживача» надає простір для вільного обміну думками, запитань, відповідей на питання та пропозицій, що є актуальними для спільноти споживачів України. Форум модерується з метою дотримання етики публічного діалогу. Проект «Спільнота споживачів та громадські об’єднання» не несе відповідальності за зміст запитань, рекомендацій та пропозицій, що опубліковані на Форумі. Експерти Проекту беруть участь в обговоренні НА ЗАГАЛЬНИХ ПІДСТАВАХ, висловлюючи власну позицію, яка може не співпадати з офіційною позицією Проекту, Програми Розвитку Організації Об’єднаних Націй та Європейської Комісії.

Список форумів Пошук по форумах Допомога Правила форума
Увійти Реєстрація


Список форумів


 Назва форуму Тем Повідомлень Останнє повідомлення
 Немає нових повідомлень Куточок споживача. Питання та відповіді. Консультації споживачів
На цьому форумі Ви зможете задати питання та залишити коментарі щодо загальних проблем, не пов’язаних з конкретним товаром або послугою. До відповіді на питання залучаються фахівці в сфері споживчого права, товарознавства та інших дотичних сфер знання.
  3411   29903   24.05.2018 01:22:40
тема: Поврежденый груз во ...
автор: Bennysweme BennyswemeGD
 Немає нових повідомлень Реформа системи охорони здоров'я
На цьому майданчику ви можете обговорити питання реформи охорони здоров'я в Україні: чи відчули ви це на місцях, як ви оцінюваєте введення амбулаторій замість поліклінік? Яка якість медичного обслуговування у вашому місті, приклади успішних випадків захисту прав пацієнтів і таке інше.
  24   147   21.05.2018 19:38:21
тема: Екологічне обстеженн...
автор: Medyza Medyza
 Немає нових повідомлень Фінансові послуги
Фінансові послуги стрімко увійшли у щоденну практику. Потреба в них зростає, й аудиторія користувачів – також. Проте ринок фінансових послуг в Україні несе із собою значні ризики для споживачів, адже деякі фінансові установи не бачать споживача як рівноправного партнера, активно використовують недостатній рівень правових і фінансових знань своїх клієнтів.
  28   200   06.05.2018 14:31:26
тема: типография
автор: Григорий Ильич
 Немає нових повідомлень Корпоративна соціальна відповідальність ( Corporate Social Responsibility)
Цей розділ форуму присвячений відповідальному ставленню бізнес компаній до своїх споживачів.
  5   66   19.11.2009 15:21:35
тема: Здоров'я та безпека ...
автор: Петер Зібер [Dr. Peter Sieber]
 Немає нових повідомлень Споживча освіта
  9   98   05.05.2018 10:44:02
тема: Полезная программа?
автор: Григорий Ильич
 Немає нових повідомлень Споживчі об’єднання
Дискусійний майданчик для обговорення нагальних питань діяльності та розвитку громадських об’єднань споживачів, партнерських організацій, громадських споживчих мереж. Обговорюються спільні дії та програми, актуальна для споживчих спільнот інформація, ініціативи центральних та місцевих органів влади.
  71   586   23.05.2018 14:40:54
тема: Телефонный опрос
автор: Ylia
 Немає нових повідомлень Обговорення матеріалів Порталу споживача
Форум для обговорення матеріалів Порталу споживача, його розділів та зручності користування окремими сервіcами порталу.
  68   600   23.05.2018 18:26:06
тема: Телефоны Xiaomi
автор: Gregory Balashov

На форумі за останні 10 хвилин всього відвідувачів: 71

гостей: 69, користувачів: 2, з них прихованих: 0
AaronDip AaronDipST, Bennysweme BennyswemeGD


Сьогодні відзначають день народження
Дорофей Теребов, Илья Базанов, Иван Чупров, Леонтий Матвеев, Кирей Задорнов, Семён Солдатов, Михаил Букин, Валентин Шульга, Максим Гордеев, Федя Голубев, Вася Сергеев, Слава Никифоров, Леонид Герасимов, Александр Алексеев, Даниил Иванов, Валера Петров, Стас Блохин, Максим Хафизов, Александр Макеев, Слава Киселев, Олег Волков, Александр Терехов, Слава Новиков, Стас Пупкин, Александр Носов, Вячеслав Лунёв, Серёга Терехов, Константин Кобзев, Михаил Алиев, Артур Пупкин, Денис Володин, Дима Сотников, Женек Жуков, Владимир Титов, Максим Кашапов, Владимир Андреев, Андрей Кобызев, Krzesimir Wojtyniak, Потап Великголова, Антон Каримов, Густав Авилкин, Ignotas Śliwka, Arystarch Wieczorkowski, Tanas Dembski, Jurek Śmiechowski, Arif Skrzypek, Bronisłw Weber, Арсений Ярочкин, Wasiliki Frączyk, Marcylian Nadolna, Irm Marczyński, Amelly Olejarz, Oto Zabawa, Rufin Rydz, Awad Sroczyński, Raimondas Rudek, Jeffrey Korytkowski, Jur Bujalski, Hiacenty Uszyński, Batyj Zabawa, Hikmet Orczyk, Закир Гуляев, Tandberg Gdula, Protazy Szczyrba, Ждан Оскрометов, Hilary Wierzbowski, Lerszek Skierski, Światomir Franczak, Samir Piecha, Dimos Korsak, Jarosław Pietroń, Ziemomysł Płachta, Leongin Wajda
 • Закон на твоєму боці
 • Щось не так? Спитай у продавця, що саме! | Что-то не так? Спроси у продавца что именно!
 • Термін зебрігання ПРОДУКТІВ не цікавить любітелів екстремальних відчуттів. | Срок хранения ПРОДУКТОВ не интересует любителей эктремальных ощущений
 • Закон на твоєму боці
 • Закон на твоєму боці
 • Щось не так? Спитай у продавця, що саме! | Что-то не так? Спроси у продавца что именно!
 • Закон на твоєму боці
 • Навчально-методичний посібник "Основи споживчих знань" | Учебно-методическое пособие "Основы потребительских знаний"
 • Закон на твоєму боці
 • Заберіть це назад | Заберите это назад