Balonat, si femijet, plot me ngjyra, qe ngrihen lart e fluturojne drejt deshirave, por mbajtur e drejtuar nga nje fill,… 7pa5 - Sot në gatime "Pa recetë" me Katerina Trungu - 21 Shkurt 2020 - Show - Vizion Plus Këngëtarja marton motrën e saj, Blertën, e cila ishte fejuar disa muaj më parë në një ceremoni private, ku kishte kënduar edhe Leonora. 17.5k Followers, 840 Following, 1,266 Posts - See Instagram photos and videos from Katerina Korrou (@katko_designs) 3,639 Likes, 7 Comments - ICONSTYLE (@iconstyle_al) on Instagram: “Në rast se ju kishte marrë malli për ca foto me bikini të @kimkardashian #kimkardashian #kuwtk…” Verified. 15w. Në familjen e Leonora Jakupit sot ka festë. Katerina Trungu rikthehet në prezantimin e Tring Stars, një prej programeve më të dashur për shikuesit. Ka gati 200 mijë ndjekës në Instagram dhe jo më kot. Ardhja e djalit tim ne jete solli me vete edhe nje lum idesh te bukura. Në rrjete sociale kanë qarkulluar disa foto nga dasma e motrës së këngëtares, ku shihet përkrah bashkëshortit të by NEWS31. @edvinameta” jonidamaliqi Verified • Follow. E ftuar në emisionin “Rreze Dielli”në Report Tv, Katerina Trungu ka folur për librin-ditar "Ditari i Balonave" ky botim është një ditar i veçantë, në të cilin fëmijët jo vetëm lënë shënimet e tyre, por edhe mësojnë. ines8demneri6 15w 1 like Reply. ", është shprehur Katerina Trungu. 4,868 likes. Shqiptare më seksi zor se keni parë. katerina_trungu_ Ii llloooveee iiitt. We would like to show you a description here but the site won’t allow us. 10 months ago | 0 view. Shqiptarja e cila si shumë shqiptarë të tjerë, ka zgjedhur që të punojë për të shpëtuar jetët e atyre që po rrezikojnë përballë koronavirus. 4,868 Likes, 33 Comments - JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on Instagram: “How deep is your Art? kërkoj ndjesë, kur bëhet fjalë për fëmijët bëhem kështu. jonidamaliqi. edvinameta. “Tallja me pedagogun maniak” Postimi i Ermal Mamaqit në Instagram që shkaktoi zhurmë në rrjet. Ne duam shumë që këto moment? Skandali seksual i pedagogut të Elbasanit i bërë publik ditë më parë në emisionin “Stop” vazhdon të jetë tema kryesore në mediat shqiptare. "Jemi shumë krenarë për ju. Rashel Kolaneci ishte e ftuar në “Pop Culture”, ku ka folur për dashurinë e saj për sportin, raportin me meshkujt dhe për shumë tema tjera. E kam të vështirë! Prej muajsh, fansat e saj e kërkonin këtë rikthim, dhe tani, 5 muaj pas ardhjes në jetë të vogëlushit, Deo, Katerina është gati për një fillim të ri emocionues. View this post on Instagram A post shared by Katerina (@katerina_trungu_) on Aug 1, 2019 at 3:32am PDT Më pas tregoi që ndryshimi radikal i këngëtares së mirënjohur, Ponit, i dedikohet i gjithi atij. How deep is your Art? @edvinameta. 1 year ago 1 year ago. Memesia ndryshoi shume nga projeksionet qe kisha per te ardhmen deri ne ate cast. #Repost from @katerina_trungu_ (@repost_media_app) @fashiongroupalbania this amazing jumpsuit is from @mango Watch fullscreen. Rashel Kolaneci u largua nga emisioni Xing me Ermalin dhe e ftuar në […] Nisa nje website me emrin “Balonat”, si dhe faqen ne instagram.